Вивіз великогабаритного сміття

Арес Сервіс - ваш надійний партнер

Вивіз великогабаритного сміття

Вивіз будівельного сміття Київ
Вивіз снігу

Одним з найбільш неприємних моментів в житті кожної людини в побутової, виробничої та будівельної діяльності є відходи.  Велика їх частина відрізняється великими розмірами. 
 Українським законодавством встановлені спеціальні правила і штрафи за викид великогабаритного сміття в загальні контейнери і забруднення прибудинкових територій, тому після ремонту, заміни меблів, техніки або збирання на території, слід обов'язково передбачити місце, куди його викинути або вивезти.  Проблема, куди викидати великогабаритне сміття і хто повинен вивозити його після ремонту, вас не буде хвилювати, якщо ви звернетеся за послугою з вивезення в компанію АРЕС-СЕРВІС.

Що потрібно знати про вивезення та утилізації великогабаритного та будівельного сміття?

Ціна вивезення великогабаритного сміття з квартири або іншого об'єкта залежить від його групи: 

 1. Відходи будівельні, які за габаритами перевищують 50х50 см, отримані при глобальному переплануванні квартири і демонтажу будівлі - шматки штукатурки, бетону, стін, перекриттів і т.д.
 2.  Стара і зламана сантехніка, предмети інтер'єру, побутова техніка, меблі.  Вивезення і винесення великогабаритного сміття з квартири в цьому випадку здійснюється самостійно з метою зберігання і застосування на дачі або здачі в спеціалізовані утилізаційні пункти.  Набагато проблематичніше знайти спосіб, як вивозити великогабаритне сміття з виробничих об'єктів;
 3. Відходи, які з'явилися при чищенні і облагороджування територій:
  • зрубані дерева,
  • пні,
  • кущі, 
  • довгі і масивні гілки

Оскільки перераховані вище групи відходів не поміщаються в баки, то для їх вивезення на полігон для подальшої утилізації необхідно спеціальне технологічне обладнання та спецтранспорт з об'ємом 7, 9, 15, 30 м3 КАМАЗ і ЗІЛ і бункерами від 8 до 26 тонн з контейнерами з герметично закриваються кришками  .

МАШИНА ВАРТІСТЬ ВАРТІСТЬ ВАНТАЖНИКИ МАСА
Газель 800 грн 300 грн до 1,5 т до 3 м/куб
Зіл-Газ 3307 1150 грн 600 грн до 5 т до 6 м/куб
Маз Камаз 1800 грн 1000 грн до 10 т до 10
м/куб

Компанія АРЕС-СЕРВІС надає послуги з вивезення габаритного, негабаритного і великогабаритного сміття в Києві та Київській області в точній відповідності з чинним законодавством України та спеціально передбаченими екологічними нормативами.  Ми маємо всі необхідні сертифікати, ліцензії, автотранспорт і допоміжне обладнання.

Для того щоб дізнатися, скільки коштує вивезення великогабаритного сміття у вашому випадку, зверніться до фахівців компанії «АРЕС-СЕРВІС», які зроблять розрахунок вартості згідно з діючим тарифом на вигідних для вас умовах і організовують вивезення в найкоротші терміни.

Фотогалерея:

Тема форми

Тема форми

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Підпишіться на розсилку , щоб першим отримувати
цікаві пропозиції, новини та знижки:
1
передплатників

Замовити дзвінок

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов