Ремонт ходової вінтажівки

Арес Сервіс - ваш надійний партнер

Ремонт ходової вінтажівки

Зварювальні роботи вантажних автомобілів Київ
Комп'ютерна діагностика вантажівок
Ремонт коробки перемикання вантажівки

Ремонт двигунів вантажівок
Автоелектрик вантажівок


Завдяки ходової частини забезпечується плавність і м'якість ходу, а значить комфортна їзда на вантажному автотранспорті.  Ходова включає в себе підвіску передніх і задніх коліс, плюс безпосередньо колеса з шинами.

 Ходова частина вантажівок вкрай схильна до зносу на дорозі.  В процесі експлуатації автомобіля відбувається знос його ходової частини.  Цьому можуть сприяти дорожнє покриття і агресивна манера водіння.

 Несправності ходової частини можуть стати причиною аварійних ситуацій.  Адже такий вид транспорту здатний проходити тисячі кілометрів щомісяця.  Будь-яка дрібна поломка може провокувати подальші пошкодження ходової.

 Виниклі зміни в ходових якостях вантажівки або причепа, поява вібрацій і шумів є приводом для діагностики ходової.  Якщо причіп автомобіля базікає з боку в бік, можливі несправності: осі причепа, ресор.  У такому випадку потрібно провести діагностику ходової частини, як можна швидше.

 Переваги ремонту ходової частини в «Арес Сервіс»

 Наша робота побудована таким чином, що клієнт спочатку отримує результати діагностики, на основі яких фахівці проводять технічне роз'яснення, і тільки після цього він сам приймає рішення про проведення ремонту.

 Переваги звернення в наш автосервіс:

 •  Пропонується повний спектр послуг з діагностики і ремонту ходової частини вашого автомобіля.
 •  Проваджень комплексної перевірки ходової частини автомобіля на сучасному діагностичному обладнанні.
 •  Доступні ціни на ремонт вантажівок.
 •  Використання перевірених запасних частин, витратних матеріалів та мастил від надійних виробників.
 •  Ремонт ходової частини вантажівки складається з декількох етапів.  

  В першу чергу слід провести діагностику автомобіля на предмет зносу ходової частини.
   Також паралельно аналізується стан гальмівних колодок, амортизаторів, дисків і барабанів.
   Якщо були виявлені проблеми з передньою підвіскою, потрібно змінити амортизатори.  Дана міра дозволить попередити подальший знос ходової і відстрочити час на її ремонт.
   І найголовніше увага приділяється аналізу стану гальмівної рідини.  Якщо в цьому вузлі буде виявлена ​​проблема, то без ремонту ходової ніяк не обійтися, оскільки подальша експлуатація вантажівки є небезпечною.
   Також не менш важливо врегулювати показники розвалу-сходження коліс.  Тільки після здійснення всіх перерахованих етапів ремонту, можна говорити про повну справність ходової.

  Якщо вам необхідно здійснити ремонт ходової вантажівки швидко і якісно, ​​то ви зайшли за вірною адресою.  Наша компанія проводить весь комплекс робіт, пов'язаних з діагностикою, ремонтом або заміною деталей для ходової частини.

   Скористайтеся послугами «Арес Сервіс»! 

   Гарантований індивідуальний до кожного клієнта, чітке і ясне виконання роботи, а також доступна ціна і довгі роки експлуатації вантажівки.

  Тема форми

  Тема форми

  Професійна безкоштовна консультація.

  Нашим фахівцям можна довіряти!

  Підпишіться на розсилку , щоб першим отримувати
  цікаві пропозиції, новини та знижки:
  1
  передплатників

  Замовити дзвінок

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов