Купити Щебінь Київ

Арес Сервіс - ваш надійний партнер

Купити Щебінь Київ

Кілька слів про матеріал

Число будівельних майданчиків в Києві і області постійно збільшується.  Будуються все нові і нові житлові райони, офісні та виробничі будівлі.  Зростає мережа дорожнього сполучення.  Такий великий промисловий і торговий центр просто не може не розвиватися.  Саме тому, щебінь стає все більш затребуваним продуктом.

 Дрібний щебінь ціна Київ якого може бути різною, є дуже затребуваним матеріалом на будівельному ринку столиці.  Кожна компанія, що займається будівельними або околостроітельнимі процесами, рано чи пізно стикається з проблемою: де щебінь купити Київ?  У компанії АРЕС-СЕРВІС ви можете придбати високоякісні сипучі будматеріали з доставкою в необхідних обсягах.  У нас найкращі умови співпраці, гарна якість товару і адекватні ціни.  Ми гарантуємо своєчасність і повноту виконання ваших замовлень.

Основні види

Щебінь - сипучий будівельний матеріал, який має неорганічну природу.  Складається з крупинок (зерен) величиною більше 5 мм (за європейськими стандартами - понад 3 мм).  Його отримують, головним чином, шляхом дроблення гірських порід, валунів і гравію.  Буває штучним і природним.  Залежно від породи освіти, він ділиться на гравійний, гранітний і вапняний (доломітовий).

 Гранітний щебінь - найцінніший і необхідний будівельний матеріал, що представляє собою добре сформовані кристали слюди, польового шпату кварцу і т.д.  Без нього не обходиться ні виробництво бетону, ні прокладання доріг.  Крім того, його ж використовують як баласт на залізничних шляхах.  З його допомогою формують дренажні шари і ще багато, багато іншого.

 Вапняний, він же доломітовий, продукт дроблення осадової гордої породи.  Тим, хто вирішив купити щебінь Київ ціна якого несильно відрізняється від гранітного, буде корисно знати, що він складається, в основному, з кальциту.

 Гравійний же щебінь, що видобувається методом просіювання кар'єрних породи, відрізняється від гранітного тим, що його рівень радіаційного фону в більшості випадків низький і він відчутно дешевше.

 Залежно від кінцевої області застосування, до цього матеріалу пред'являють різні вимоги за розміром, міцності, складу і наявності домішок.

Сфера застосування

Основна сфера застосування - будівництво об'єктів: будівель, доріг, тротуарів, ділянок і т.д.  Висока міцність, щільність, вологостійкість і температурна витривалість щебеню твердо завоювали собі місце на ринку серед інших будівельних матеріалів.

 Крім того, багато будівельників вирішують куплю щебінь Київ для того, щоб застосовувати його у вигляді "подушки" під бетон або асфальтове покриття, оскільки він є прекрасним елементом.

 Для високоміцного бетону використовують як заповнювач гранітний щебінь, через його високої морозостійкості і більшою, ніж у інших типів щебеню, міцністю.  Основним критеріям для вибору області застосування є фракція - розмір окремих зерен.  Фракція 5-20 мм підходить для виробництва бетону, асфальту і залізобетонних з'єднань.  Фракція 20-40 мм в основному використовується як фундамент, а так само при ремонті доріг, насипів.  Найдрібнішу фракцію використовують для м'якої покрівлі, а в зимові місяці - для боротьби з заледенінням доріг.

 Крім того, важливим моментом є наявність у щебені голчастих і лещадністю зерен.  Їх надлишок може вплинути на коефіцієнт ущільнення.  В хорошому щебені, такому, як в АРЕС-СЕРВІС їх кількість мінімально.

 У висновку хочеться сказати, що в цій області пропозицій як продам щебінь в мішках, наша компанія є

 Наступного разу, коли у вашій голові з'явиться думка щебінь купити Київ звертайтеся прямо до нас.

Тема форми

Тема форми

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Підпишіться на розсилку , щоб першим отримувати
цікаві пропозиції, новини та знижки:
1
передплатників

Замовити дзвінок

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов