Ремонт двигунів вантажівок

Арес Сервіс - ваш надійний партнер

Ремонт двигунів вантажівок

Зварювальні роботи вантажних автомобілів Київ
Комп'ютерна діагностика вантажівок
Ремонт коробки перемикання вантажівки

Ремонт ходової вінтажівки
Автоелектрик вантажівок

Будь-який транспортний засіб, який використовується регулярно і протягом тривалого часу, в обов'язковому порядку повинно проходити планову перевірку в сервісному центрі.

Особливо такі перевірки необхідні того автотранспорту, в якому постійно перевозяться важкі вантажі.  І якщо під час чергового огляду виявлено проблема з основною частиною внутрішнього механізму, то ніяк не обійтися без ремонту вантажного двигуна.  Саме це вам може запропонувати наш вантажний автосервіс.

Звертаючись до нас, клієнти можуть не сумніватися, що працездатність його вантажівки буде відновлена ​​повністю.  Завдяки великому досвіду роботи в даній сфері, майстри Арес Сервіс зможуть якісно здійснити ремонт блоків двигуна вантажівки, повністю відновивши його працездатність.

Переваги ремонту двигуна в «Арес Сервіс»

Нашим клієнтам досить один раз звернутися для ремонту дизельного двигуна вантажного авто, щоб продовжити термін служби на тривалий період.  Тому ремонт двигуна дозволяє заощадити коштів, адже не потрібна буде його заміна, що значно дорожче, і не доведеться звертатися в інші майстерні, щоб поправили щось.  Наші майстри ремонтують якісно і з гарантією.

Наші співробітники мають технічну освіту і відвідують спеціалізовані тренінги по ремонту автомобілів, постійно покращує їх технічні знання і дає можливість уникати помилок.

Висока якість ремонту двигуна та інших послуг є далеко не єдиною перевагою «Арес Сервіс».

 Сюди також слід віднести:

  • використання сучасного обладнання та інструментарію;
  • доступні, демократичні ціни;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • великий спектр послуг, що надаються.

Спочатку клієнт отримує результати діагностики, потім на основі них ми проводимо технічне роз'яснення, і тільки після цього він сам приймає рішення про проведення ремонту.

У разі, якщо вже відомо, що проблема саме з двигуном в вантажівці, то немає необхідності проходити попередній огляд з діагностикою, а можна відразу звернутися за потрібною послугою.

 Такий підхід можливий при зверненні саме до нас.  З нами клієнти заощаджують не тільки грошові кошти, а й час, оскільки всі роботи виконується оперативно, в обумовлені терміни, без затримок.  В результаті всі залишаються задоволені рівнем сервісу і якістю наданих послуг.

Тема форми

Тема форми

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Підпишіться на розсилку , щоб першим отримувати
цікаві пропозиції, новини та знижки:
1
передплатників

Замовити дзвінок

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов