Ремонт коробки перемикання вантажівки

Арес Сервіс - ваш надійний партнер

Ремонт коробки перемикання вантажівки

Зварювальні роботи вантажних автомобілів Київ
Комп'ютерна діагностика вантажівок
Ремонт ходової вінтажівки
Ремонт двигунів вантажівок
Автоелектрик вантажівок

Коробка перемикання передач (КПП) призначається для зміни крутного елемента за величиною, напрямку і передачі його від зчеплення до ведучих коліс.  Це один з головних, і разом з тим досить складний, дорогий агрегат у вантажному автомобілі.

  З цієї причини своєчасний контроль робіт, а також при необхідності ремонт як автоматичних, так і механічних коробок передач є важливим моментом в ході експлуатації, про який слід не забувати.

Згідно зі статистикою, необхідність в ремонті коробки передач виникає набагато рідше, ніж виправлення поломок в інших, менш стійких вузлах.  Однак неполадки в коробці передач можуть виникати в наслідок необережних дій по заміні масла, неякісно здійсненого технічного огляду, або ж вчасно не було виявлено недолік масла і трансмісійної рідини в системі.  В результаті виникає необхідність в ремонті вантажних коробок передач.

 Для ремонту коробки передач вантажівки нашими майстрами необхідно зателефонувати на телефонним номером, вказаним на сайті.  Фахівці «Арес Сервіс» оформлять замовлення-наряд із зазначенням необхідного переліку робіт з розцінками.  Плюс до цього, завжди максимально точно вказуються терміни, необхідні для відновлення працездатності вашого вантажівки.

 В яких випадках показаний ремонт коробки передач?

 У «Арес Сервіс» ретельну увагу приділяється грамотній діагностиці транспортного засобу, що допомагає якісно провести ремонтні роботи, заощадити кошти і час кожного клієнта.

 При цьому є певні ознаки, що вказують на те, що коробку передач в вантажівці слід ремонтувати, причому терміново.  

До них слід віднести:

 • Виникнення труднощів при перемиканні передач.  Причин може бути кілька - надмірний знос шестерні або вийшли з ладу елементи управління.
 • Наявність слідів в результаті протікання масла на коробці.  Такі плями говорять про знос сальникового блоку або корпуса шарнірів.
 • Чути сторонній шум при перемиканні передач і русі вантажівки.  В цьому випадку слід перевірити в якому стані синхронізатори, перевірити кількість масла і проаналізувати наскільки зношені шестерні.  Можливо слід якусь із цих деталей замінити.
 • Вимикається передача.  Дана проблема може бути пов'язана з тим, що виникли тріщини в деталях механізму або зуби шестерень зносилися в результаті підвищених і перманентних навантажень.
 •  Крім ремонту, в «Арес Сервіс» майстра допоможуть виконати настройки і коригування роботи КПП вантажних автомобілів.

  Тема форми

  Тема форми

  Професійна безкоштовна консультація.

  Нашим фахівцям можна довіряти!

  Підпишіться на розсилку , щоб першим отримувати
  цікаві пропозиції, новини та знижки:
  1
  передплатників

  Замовити дзвінок

  МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов