Зварювальні роботи

Арес Сервіс - ваш надійний партнер

Зварювальні роботи

Комп'ютерна діагностика вантажівок
Ремонт коробки перемикання вантажівки

Ремонт ходової вінтажівки
Ремонт двигунів вантажівок
Автоелектрик вантажівок

Вантажний автосервіс Арес Сервіс здійснює зварювальні роботи, без яких іноді повноцінний ремонт автомобіля неможливий.  Майстри нашої сервісної станції мають за плечима великий досвід в проведенні зварювальних робіт будь-якого ступеня складності, що дозволяє проводити ремонтно-відновлювальні роботи максимально якісно і оперативно.

 Зварювальні роботи актуальні в тих випадках, коли просто фінансово недоцільно замінювати великогабаритний вузол або деталь, і виявляється можливим усунути механічні пошкодження за допомогою зварювального з'єднання або наплавки металу.  Сьогодні метод застосовують практично скрізь - від відновлення відламаного кронштейна корпусу картера редуктора до серйозних зварювальних робіт причепів при їх капітальному ремонті.

Ми проводимо зварювання паливних баків, кузова і рам, радіаторів, причепів, глушників і т. Д. Разом із зварювальними роботами може бути проведена заміна запчастин.  Сварка частин кабіни і рами вважається невід'ємною частиною при серйозних ремонтних роботах.  Від якості застосовуваного обладнання та навичок фахівця буде залежати не тільки візуальна складова, але і безпеку руху, якщо говорити про зварювання рами.

Зварювальні роботи для відновлення і капітального ремонту

Зварювальні роботи вважаються самим ефективними, коли мова йде про з'єднання різних сплавів і відновленні пошкоджених металевих конструкцій.  «Арес Сервіс» використовує тільки сертифіковане обладнання для зварювання та відповідні технології.  Так, для виконання ремонту двигунів, конденсаторів, різних деталей коробки передач, піддону картера і іншого, використовується аргон зварювання.

 Аргонная сварка дозволяє виконувати широкий спектр зварювальних робіт, взаємодіючи з такими металами, як легована, вуглецева і нержавіюча сталь, титан, алюміній, а також їх чавунні, мідні, сплави і інші різновиди кольорових металів.

 В яких випадках при ремонті вантажівок можуть знадобитися зварювальні роботи:

  •  Щоб усунути вибоїни, тріщини, всілякі руйнування, корозію;
  •  Відновлення після всіляких аварійних руйнувань;
  •  Коли для ремонту потрібно створити нові вироби і елементи;
  •  Відтворення потрібних геометричних розмірів відповідних деталей.

 Персонал «Арес Сервіс», що спеціалізується на зварювальних роботах, має високу кваліфікацію і атестацію, володіє великим практичним досвідом і цінними технологічними навичками.  З цієї причини довіряти ремонт і переобладнання вантажівок нашим майстрам - розумне і економічно вигідне рішення.

Тема форми

Тема форми

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Підпишіться на розсилку , щоб першим отримувати
цікаві пропозиції, новини та знижки:
1
передплатників

Замовити дзвінок

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов