Вивіз будівельного сміття в Києві.

Арес Сервіс - ваш надійний партнер

Вивіз будівельного сміття в Києві.

Новина опублікована: 01.09.2017

Вивіз будівельного сміття в Києві.
Ми впевнені, що в своєму житті кожна людина хоч раз, але робить ремонт квартири або у нього виникає необхідність позбутися від застарілої і розвалюється меблів, або з переплануванням і демонтажем в квартирі. Так чи інакше але в результаті будь-якої з перерахованих вище завдань накопичується велика кількість відходів, що іменуються - будівельне сміття. Подібного роду сміття не дозволяється викидати в сміттєві контейнери стоять біля кожного будинку, так як це загрожує штрафом на підставі того що ви забруднюєте навколишнє середовище. Якщо у Вас немає спеціального транспортного засобу щоб це вивезти, та до того ж навряд чи ви знаєте куди саме необхідно їхати. Кращий вихід із ситуації - це звернутися в компанію Арес Сервіс і наші вантажники самі занурять, за додаткову плату зберуть і упакують, і вивезуть на спеціальні полігони відходом. Ми вже більше десяти років працюємо в сфері надання таких послуг, як вивіз будівельного сміття в Києві.

У нашому особистому автопарку завжди є в наявності справні машини, такі як КАМАЗ, ЗІЛ, Газель, КРАЗ та інші. Також ми маємо всі необхідні дозвільні документи та ліцензію на вивезення будівельного сміття в Києві.

Звернувшись до нас Ви можете не переживати за навколишнє середовище, так як ми вивозимо сміття на спеціальні полігони відходів, де він проходить подальшу утилізацію або вторинну переробку. Неможливо зробити ремонт в квартирі або побудувати будинок і при цьому обійтися без накопичення будівельного сміття, а так санітарні норми і правила пожежної безпеки не дозволяють його накопичувати і утримувати в не передбачених для цього місцях, Вам в будь-якому випадку знадобиться наша допомога. Але найзавзятіші захисники навколишнього середовища - це Ваші сусіди. Вони в першу чергу зацікавлені в чистоті й затишку.


Живіть в гармонії з природою і мирі з сусідами, звертайтеся в компанію Арес Сервіс і ми позбавимо Вас від будівельного сміття.

Читайте інші наші новини

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Підпишіться на розсилку , щоб першим отримувати
цікаві пропозиції, новини та знижки:
1
передплатників

Замовити дзвінок

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов