Що необхідно знати про вивезення будсміття.

Арес Сервіс - ваш надійний партнер

Що необхідно знати про вивезення будсміття.

Новина опублікована: 01.11.2019

Що необхідно знати про вивезення будсміття.
За нормами пожежної безпеки є регламент на складування, упаковку та утилізацію будівельного сміття. Необхідний обов'язковий вивіз будівельного сміття і його складових з будівельного майданчика на спеціальні полігони відходів. Заборонено тимчасово складувати і організовувати гори сміття поруч з мережами електропроводки і джерелами відкритого вогню. Такі компоненти відходів як поліетиленові упаковки, деревина, папір і гума необхідно постійно вивозити в міру накопичення. Рекомендується складувати будівельне сміття в залізні контейнери, при чому строго заборонено суміщати скло і горючі матеріали в одному, а тим більше залишати їх під впливом прямих сонячних променів.

Якщо поблизу відкритого вогню або зварювального апарату накопичується велика кількість пилу деревної або алюмінієвої, то це може стати причиною вибуху, з усіма мало приємними наслідками. Так само з особливою обережністю необхідно звертатися з відпрацьованими балонами газу або кисню. Пил яка залишається після демонтажних робіт не тільки вибухонебезпечна, а й дуже алергену і може викликати сильні напади алергічних реакцій, нападів астми і більш важкі захворювання. Небезпека загорання будівельного сміття повинна контролюватися і враховуватися не тільки на будівельному майданчику під час домонтажних робіт і інших, але і під час навантаження і перевезення будсміття. Вартість вивозу будсміття в Києві якщо він відноситься до небезпечних не оплачується за стандартним тарифом, Вам необхідно додатково узгоджувати її з керівником нашої компанії. Існує навіть спеціальний ГОСТ Небезпечні вантажі, який необхідно перевозити на спеціальному транспорті у урахуванням належної упаковки.

Найбільш поширений спосіб утилізації - це поховання будівельного сміття на полігонах. Сміття у вигляді залізобетонної крихти і залишків блоків, а також не придатні для подальшого використання цеглини досить часто використовують в дорожньому будівництві при засипці доріг. Якщо лад сміття має великі габарити, то наші вантажники попередньо перед вантаженням розріжуть його на більш дрібні шматки. Зазвичай це необхідно при навантаженні відпрацьованих залізобетонних блоків, плит перекриття, дерев'яних балок та іншого. Природно подібного роду заходи виконуються за окрему оплату і не входять в стандартну вартість вивезення будсміття в Києві.

Читайте інші наші новини

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Підпишіться на розсилку , щоб першим отримувати
цікаві пропозиції, новини та знижки:
1
передплатників

Замовити дзвінок

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов