Зварювальні роботи

Вантажний автосервіс Арес Сервіс здійснює зварювальні роботи, без яких іноді повноцінний ремонт автомобіля неможливий.  Майстри нашої сервісної станції мають за плечима великий досвід в проведенні зварювальних робіт будь-якого ступеня складності, що дозволяє проводити ремонтно-відновлювальні роботи максимально якісно і оперативно.

 Зварювальні роботи актуальні в тих випадках, коли просто фінансово недоцільно замінювати великогабаритний вузол або деталь, і виявляється можливим усунути механічні пошкодження за допомогою зварювального з'єднання або наплавки металу.  Сьогодні метод застосовують практично скрізь - від відновлення відламаного кронштейна корпусу картера редуктора до серйозних зварювальних робіт причепів при їх капітальному ремонті.

Ми проводимо зварювання паливних баків, кузова і рам, радіаторів, причепів, глушників і т. Д. Разом із зварювальними роботами може бути проведена заміна запчастин.  Сварка частин кабіни і рами вважається невід'ємною частиною при серйозних ремонтних роботах.  Від якості застосовуваного обладнання та навичок фахівця буде залежати не тільки візуальна складова, але і безпеку руху, якщо говорити про зварювання рами.

Зварювальні роботи для відновлення і капітального ремонту

Зварювальні роботи вважаються самим ефективними, коли мова йде про з'єднання різних сплавів і відновленні пошкоджених металевих конструкцій.  «Арес Сервіс» використовує тільки сертифіковане обладнання для зварювання та відповідні технології.  Так, для виконання ремонту двигунів, конденсаторів, різних деталей коробки передач, піддону картера і іншого, використовується аргон зварювання.

 Аргонная сварка дозволяє виконувати широкий спектр зварювальних робіт, взаємодіючи з такими металами, як легована, вуглецева і нержавіюча сталь, титан, алюміній, а також їх чавунні, мідні, сплави і інші різновиди кольорових металів.

 В яких випадках при ремонті вантажівок можуть знадобитися зварювальні роботи:

  •  Щоб усунути вибоїни, тріщини, всілякі руйнування, корозію;
  •  Відновлення після всіляких аварійних руйнувань;
  •  Коли для ремонту потрібно створити нові вироби і елементи;
  •  Відтворення потрібних геометричних розмірів відповідних деталей.

 Персонал «Арес Сервіс», що спеціалізується на зварювальних роботах, має високу кваліфікацію і атестацію, володіє великим практичним досвідом і цінними технологічними навичками.  З цієї причини довіряти ремонт і переобладнання вантажівок нашим майстрам - розумне і економічно вигідне рішення.