Ремонт коробки перемикання

Ремонт коробки перемикання

Коробка перемикання передач (КПП) призначається для зміни крутного елемента за величиною, напрямку і передачі його від зчеплення до ведучих коліс.  Це один з головних, і разом з тим досить складний, дорогий агрегат у вантажному автомобілі.

  З цієї причини своєчасний контроль робіт, а також при необхідності ремонт як автоматичних, так і механічних коробок передач є важливим моментом в ході експлуатації, про який слід не забувати.

Згідно зі статистикою, необхідність в ремонті коробки передач виникає набагато рідше, ніж виправлення поломок в інших, менш стійких вузлах.  Однак неполадки в коробці передач можуть виникати в наслідок необережних дій по заміні масла, неякісно здійсненого технічного огляду, або ж вчасно не було виявлено недолік масла і трансмісійної рідини в системі.  В результаті виникає необхідність в ремонті вантажних коробок передач.

 Для ремонту коробки передач вантажівки нашими майстрами необхідно зателефонувати на телефонним номером, вказаним на сайті.  Фахівці «Арес Сервіс» оформлять замовлення-наряд із зазначенням необхідного переліку робіт з розцінками.  Плюс до цього, завжди максимально точно вказуються терміни, необхідні для відновлення працездатності вашого вантажівки.

 В яких випадках показаний ремонт коробки передач?

 У «Арес Сервіс» ретельну увагу приділяється грамотної діагностики транспортного засобу, що допомагає якісно провести ремонтні роботи, заощадити кошти і час кожного клієнта.

 При цьому є певні ознаки, що вказують на те, що коробку передач в вантажівці слід ремонтувати, причому терміново.  

До них слід віднести:

 • Виникнення труднощів при перемиканні передач.  Причин може бути кілька - надмірний знос шестерні або вийшли з ладу елементи управління.
 • Наявність слідів в результаті протікання масла на коробці.  Такі плями говорять про знос сальникового блоку або корпуса шарнірів.
 • Чути сторонній шум при перемиканні передач і русі вантажівки.  В цьому випадку слід перевірити в якому стані синхронізатори, перевірити кількість масла і проаналізувати наскільки зношені шестерні.  Можливо слід якусь із цих деталей замінити.
 • Вимикається передача.  Дана проблема може бути пов'язана з тим, що виникли тріщини в деталях механізму або зуби шестерень зносилися в результаті підвищених і перманентних навантажень.
 •  Крім ремонту, в «Арес Сервіс» майстра допоможуть виконати настройки і коригування роботи КПП вантажних автомобілів.

  За усіма додатковими питаннями

   Ви можете зв'язатися з нашими фахівцями !!!

  (096) 600-91-91

  (093) 558-91-91

  (099) 271-91-91

  Чекаємо Ваших дзвінків !!!