Ремонт вантажних автомобілів

Переваги Арес Сервіс

Вантажний автосервіс Арес Сервіс здійснює діагностику, ремонт і відновлення різноманітної великогабаритної техніки, вітчизняного або зарубіжного виробництва.  Для безперебійної експлуатації вантажних автомобілів і з метою профілактики серйозних поломок, важливо регулярно здійснювати комплекс заходів, що складається з діагностики, високоякісного техобслуговування і в разі необхідності - своєчасного ремонту.

Головне наше завдання - здійснення діагностики і ремонту вантажних автомобілів, причепів, автовозів.  Пріоритетом нашої автосервісу є надання високоякісних послуг.

Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на:

  •  Високоякісний сервіс;
  •  Ми цінуємо час клієнтів, усуваючи несправності в найкоротші терміни;
  •  Ремонт напівпричепів і причепів;
  •  Повну та часткову діагностику;
  •  Розумну цінову політику;
  •  і багато іншого.

 Кваліфіковані співробітники уважно вивчать ваші потреби і запропонують найбільш вигідні умови обслуговування.  Довіртеся нам і подбаємо про ваш транспорті.

Спектр наших послуг і їх особливості

Ми пропонуємо своїм клієнтам широкий спектр послуг, починаючи від ремонту коробки передач і редуктора і закінчуючи вирішенням питань з гальмівною і пневматичної системами.  «Арес Сервіс» допоможе усунути несправності будь-якої складності.  У нас працюють професіонали найвищого класу, здатні вирішити практично будь-яку проблему.

 Не варто забувати і про діагностику.  Регулярна професійна діагностика є запорукою вашого комфорту і безпеки на дорогах.  Важливо пам'ятати, що профілактика несправностей завжди обійдеться дешевше, ніж усунення потім наслідків у вигляді поломок.

 Так, наприклад, фахівці рекомендують здійснювати діагностику ходової частини через кожні 20-25 тис. Км, або при перших ознаках несправності.  Регулярна діагностика дозволить попередити несподівані сюрпризи, здатні застати зненацька водія на далеких маршрутах.  Діагностика вантажного автомобіля в нашому сервісі - це запорука заслуженого спокою і впевненості.

 Робота професіоналів з досвідом і необхідною кваліфікацією, використання спеціального високотехнологічного обладнання, грамотний підхід до виникнення проблем - все це для оперативного і якісного ремонту вантажних машин.

 Всі роботи виконуються з дотриманням норм і вимог виробників вантажних авто.  Після закінчення ремонту кожен автомобіль проходить пост контролю, щоб підтвердити якість проведених робіт. Завдяки володінню передовими технологіями в сфері ремонту, багатому практичному досвіду, використання сучасного обладнання, інструменту, наші фахівці можуть вкластися в найкоротші терміни і гарантувати високу якість здійснюваних робіт.  Довірте ремонт вантажівок «Арес Сервіс»!