Цемент

Орієнтовні ціни на нашу продукцію,
 більш детально дізнавайтеся у менеджерів за телефонами вказаними на сайті!

 
Найменування продукції Вага Ціна, грн.
Цемент м 400 Цемент М 400 25 кг
вартість уточнюйте
М 500 Цемент М 500 25 кг
вартість уточнюйте

При оплаті за безготівковим розрахунком вартість уточнюйте у менеджерів компанії!

Всі питання Ви можете задати нашим фахівцям за телефонами:

(096) 600-91-91

(093) 558-91-91

(099) 271-91-91

Підприємство АРЕС-СЕРВІС займається реалізацією будівельних матеріалів, зокрема, цементно-будівельних сумішей на вигідних для замовника умовах.  При високій якості матеріалів, що поставляються ціна цементу у нас є найбільш оптимальною.  Ми здійснюємо оперативну доставку будь-яких обсягів продукції по Києву та Київській області.

Область застосування і особливості виробництва

Цемент - це матеріал, який практично не має собі аналогів.  Він повсюдно використовується у всіх будівельно-оздоблювальних роботах - будь то будівництво і подальша обробка дачного будиночка або масштабне будівництво багатоповерхового будинку.  Крім того, це важлива складова для різних будівельних сумішей: залізобетон і бетон.  Цемент ціна Київ якого цілком доступна - основний компонент для приготування штукатурних розчинів і інших будівельних сумішей.

 Всім, хто вирішив для себе купплю цемент оптом Київ, напевно буде цікаво дізнатися про технології виробництва даного будівельного матеріалу.  Для виробництва цементу використовується природна сировина - крейда-вапняк, вапняна глина і глина-сланець.  Після додавання всіляких мінеральних добавок, суміш піддають обробці дуже високою температурою (до 1500 ° C), тим самим доводячи сировину до ступеня плавлення.  В кінцевому результаті, відбувається утворення алюмінату і силікату, вони і дають цементу ту необхідну міцність.  Виготовлений на цементній основі розчин або бетон - має термін довговічності близько 100 років.  Подібні суміші не схильні до деформацій від коливань температурного режиму природи і ультрафіолетових променів сонця, практично водонепроникні, щільні, вогнетривкі, і також морозостійкі.  У них є величезна опірність впливу корозії.

 Цемент надходить у продаж з маркою (ступенем міцності) відповідності від М-200 до М-700.  Якщо ви побачили оголошення виду продам цемент М400 ціна якого, як правило, вказується на мішку, знайте, що ви вибрали будматеріал зі ступенем міцності 400. А це означає, що дана марка здатна витримати навантаження в 400 кг. / См.  Додаткові символи (наприклад, Д18) показують, що цемент містить 18% необхідних добавок, в кінцевому результаті суміш виходить більш пластичної.

Коротенько про продукцію

Все цементно-будівельні суміші поділяються на види-марки виходячи з їх якостей і умов, в яких застосовуються.  На сьогоднішній день, на вітчизняний ринок поставляється біла, водонепроникна, що розширює, карбонатна, магнезіальних, напружує Піскуваті і інші суміші.  Головною причиною поділу на марки є міцність на стиск.  Відповідно, чим вище міцність, тим надійніше буде зводиться конструкція.  При цьому, вартість цементу теж зростає.  Крім того, на мішок цементу ціна може варіюватися в залежності від обсягу, фірми-виробника, наявності додаткових компонентів і інших чинників.

 Найбільш вигідний і зручний варіант - купувати цемент у мішках по 50 кг, так як цьому сприяє ряд переваг:

  1.  Транспортувати його досить зручно, так як не потрібно використовувати спеціальну техніку.  Відсутні проблеми при завантажувально-розвантажувальних роботах.  Ціни на цемент м 400 в мішках цілком доступні, тому дуже зручно не тільки купувати, але і докуповувати його на фінальних етапах будівництва.
  2.  Використання 50-ти кілограмових мішків зручно тим що, в мішках простіше дозувати.  Також це є вдалим варіантом для тих, кому потрібно невелика кількість цементних сумішей.  Та й цемент в мішках значно простіше піддається обліку.
  3.  Сам мішок виготовлений з вологостійких паперу, а значить знаходиться всередині нього суміш не схильна до впливу зовнішніх факторів.
  4.  Наша підприємство пропонує своїм клієнтам тільки якісний і тільки свіжий продукт, тому цемент у нас завжди є в продажу, і у вас навіть не з'являться підозри про його високу якість.

Марка цемент М 500 ціна

Цемент м500 ціна якого цілком доступна - найпопулярніша марка, яка користується величезною популярністю в Україні. Цей цемент купити Київ, який пропонує нашим магазином, є найбільш затребуваним і поширеним. Дана марка застосовується майже у всіх видах промислово-житлового та громадського будівництва. Її нічим не можна замінити при бетонуванні фундаментів і несучих конструкцій. Неймовірно висока стійкість до негарних впливів зовнішнього середовища дозволяє використовувати М-500 на територіях з великими перепадами температур і підвищеним рівнем вологості.

Матеріал можна застосовувати в будь-яких умовах, так як залита суміш після схоплювання, вже не зможе бути схильна до деформацій від впливу будь-яких несподіваних погодних умов. Особливо широке поширення М-500 цемент Київ купити який можна у нас, одержав при проведенні будівельно-оздоблювальних робіт всередині приміщень. Сумішами, виготовленими на цементній основі, штукатурять стіни і роблять стяжки підлоги, викладають капітальні стіни і міжкімнатні перегородки. Також крім будівництва, марка М-500 отримала широке поширення у виробництві. З її допомогою виготовляють тротуарну плитку, залізобетонні конструкції, опорні стійки високовольтних ліній, шлакоблок, газосилікатні блоки.

Співпрацюючи з нашим підприємством ви отримуєте нового, надійного та довгострокового партнера, який забезпечує своїм клієнтам вигідні умови поставки будівельних матеріалів в роздріб, а також пропонує купити цемент оптом.

Основний девіз нашого підприємства – це надання послуг високої якості. Сухі суміші, штукатурки, шпаклівки, клей для плитки і весь перелік потрібних будматеріалів ви можете отримати у нас. Ми завжди готові запропонувати своїм клієнтам купити цемент Київ ціна якого буде нижче середньоринкової. Наші фахівці проконсультують вас з усіх питань доставки та оплати. Звертайтеся, ми завжди будемо раді допомогти вам у вирішенні завдань доставки будівельних матеріалів!

Купівля цементу – дуже важливий і відповідальний процес при підборі будматеріалів, адже саме від нього залежить довговічність служби багатьох будівельних об'єктів. Щоб купити цемент Київ, як і інші великі міста України, може стати найкращим вибором. Насамперед, необхідно ознайомитися з репутацією фірми-виробника цементу, а також компанії-реалізатора. Для цього можна скористатися відгуками про продукцію, представленими на форумах. 

Багато покупців віддають перевагу цементу вітчизняних марок, адже він не тільки коштує дешевше імпортних, але і найчастіше буває свіжим. Справа в тому, що на доставку і оформлення супутніх документів для імпортного цементу потрібно часто чимало часу, за який цемент цілком може втратити свої властивості. Також при покупці цього матеріалу варто звернути увагу на упаковку: якісний продукт продається лише паперових мішках, які складаються не менше ніж з трьох шарів, зшитих або склеєних спеціальним клапаном. Важливо прочитати інформацію, представлену на пачці. У ній повинні бути розписані характеристики цементу, а також наведено дані про його виробника. Не останнє значення має марка цементу, вказує на рівень міцності матеріалу.

вывоз мусора Киев дешево песок в мешках кирпич Киев магазин стройматериалов Киев грузчики переезд