Послуги перевезення меблів

Наша компанія також займається перевезенням меблів.  Наші фахівці максимально швидко і якісно перевезуть Ваші меблі з пункту А в пункт В !!!
Перевозка мебели

Меблі - це те, що покликане служити роками, якщо не десятиліттями.  Нею дорожать, її цінують, її вибирають і в неї вкладають душу.  А від якості транспортування, безпосередньо залежить те, як вона буде служити далі, адже при неправильному підході до справи нові меблі можна знищити за один квартирний переїзд, причому за ваші ж гроші.  Так що цю справу треба довірити кращої компанії, а тоесть саме НАМ !!!

 Вантажник - 40грн / год (мінімальне замовлення 2 години)

 Машина - 75грн / год + подача 70грн.  (Мінімальне замовлення 2 години)

 Перевезення по території України - від 3грн / км (до 1,5 тонн ваги)

 Переїзд на нову квартиру в столиці - це завжди радість.  Але разом з радістю, приходить і питання: як швидко і недорого перевезти все речі, щоб вони залишилися цілими і неушкодженими?  Перше, що необхідно зробити - це знайти фахівців, які надають послуги вантажників і вантажоперевезень в Києві.  Бажано щоб обрана вами компанія мала значний досвід в наданні подібних послуг, а також у своєму розпорядженні штатом відповідальних співробітників і надійної вантажний технікою.

 Найбільш дослідної та надійної в цьому питанні є компанія «Арес Сервіс».  Перевезення меблів по Києву та Київській області - це одне з ключових напрямків нашої діяльності.  Наші професійні вантажники переїзд здійснюють акуратно і абсолютно недорого.  Ми зможемо оперативно прибути на об'єкт за викликом, занурити побутову або офісні меблі, а також доставити її за вказаною адресою абсолютно неушкодженою.

 Загальновідомо, що всі проблеми, які виникають з цілісністю меблів, безпосередньо залежать від неправильного транспортування і неакуратне поводження з нею.  Кожен наш вантажник і водій добре знає про це, тому одним з головних професійних якостей у них є акуратність.  У «Арес Сервіс» працює велика кількість співробітників, а значить ми завжди готові прийняти і виконати ваше замовлення в максимально короткі терміни.

 Все вантажоперевезення по Києву та Київській області, а також перевезення офісних меблів по всій території України, здійснюється на вигідних умовах.  У нас послуги вантажника можна замовити за допомогою одного телефонного дзвінка.  «Арес Сервіс» подбає про Ваших речах і доставить їх за призначеним адресою!

Наша компанія завжди знайде оптимальне рішення для Ваших завдань!  Не варто витрачати власні сили при перевезеннях вантажів - довірте це питання професіоналам з &Арес Сервіс!

 Всі питання Ви можете задати нашим фахівцям за телефонами:

(096) 600-91-91

(093) 558-91-91

(099) 271-91-91

магазины стройматериалов Киев кирпич красный песок Киев купить вывоз мусора Киев цена алмазная резка бетона Киев