Доставка щебеню

Арес Сервіс - ваш надійний партнер

Доставка щебеню

Новина опублікована: 01.09.2017

Доставка щебеню
Щорічно транспортні компанії доставляють мільйони тонн всіляких будівельних матеріалів. Особливе місце в цьому списку займає щебінь. Цей матеріал у величезних кількостях використовується в різних видах будівельних робіт. З його допомогою часто виготовляють бетонні конструкції, адже він виконує роль надійного сполучного матеріалу. Доставка щебеню проводиться багатьма компаніями від місця видобутку, до об'єкта будівництва.
Без цього матеріалу не обходиться укладання дорожнього покриття, так як щебінь служить своєрідною основою, на яку нашаровуються інші матеріали. Менш якісний великий щебінь використовується в якості бетонного наповнювача, що має середню міцність.

 Також він служить відмінним матеріалом для благоустрою територій. Сфера застосування щебеню безпосередньо залежить від його технічних характеристик. Так, кубовидная щебінка використовується при будівництві доріг з великим рівнем навантаження. Щебінь, який має ігловідную форму, не рекомендується застосовувати при виготовленні бетонних сумішей, адже це може суттєво збільшити витрату цементу. При покупці даного матеріалу варто звертатися тільки до фахівців, здатним правильно підібрати щебінь для виконання конкретної будівельної завдання.

Читайте інші наші новини

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Підпишіться на розсилку , щоб першим отримувати
цікаві пропозиції, новини та знижки:
1
передплатників

Замовити дзвінок

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов