Цемент для фундаменту - який вибрати

Цемент для фундамента
Купити цемент в Києві:
(096) 600-91-91

При будівництві фундаменту, цемент треба вибирати з особливою уважністю, адже від нього залежить, міцність фундаменту і вдома.

 Не варто довго зберігати цемент, бо його міцність, з часом, погіршується.  Дослідження показали, що за півроку його міцність може впасти на двадцять п'ять відсотків.  При будівництві фундаменту, використовуйте якісний цемент, звертаючи увагу на маркування та характеристику цементу.

 Найякіснішим і міцним цементом, вважається цемент марки M400 і М500.  Він може протистояти морозу та вологи, тому, практично, він підійде для будь-якого фундаменту.

 Важливо дотримуватися пропорцію суміші цементу, при додаванні в нього піску або щебеню.  Знаючі люди, на одну частину цементу, додають три частини піску і щебеню.  При таких діях, Ваш фундамент буде міцним, а розчин якісним.  Завдяки якісному фундаменту, Вaш будинок простоїть багато років!

 Зведення фундаменту, це складний процес, але знаючи всі правила, навіть початківець будівельник впорається з цією справою.  При будівництві фундаменту, завжди пам'ятайте, що від Bас залежить якість Вашого ж будинку.

песок купить кирпич купить Киев продам стройматериалы перевозка мебели Киев недорого